Nabíjacie stanice Greenway

Nabíjacie stanice Greenway

Otváracie hodiny

PO-NE  24/7/365Ako sa k nám dostanete?

navigovať k nabíjacej stanici

Webstránka

www.greenway.sk

Nabíjacie stanice pre elektromobily

Nabíjacie stanice sú prístupné verejnosti 24/7/365 a zákazníci ich nájdu na parkovisku oproti predajni Pepco.

Nabíjacie stanice Greenway

O nabíjanie elektrických vozidiel sa staráme so spoločnosťou GreenWay Infrastructure. Najvýhodnejšie ceny nabíjania získate registráciou v sieti GreenWay. Aktuálne ceny na jednotlivých staniciach sú uvedené v aplikácii GreenWay, ktorú si môžete stiahnuť v GooglePlay alebo AppStore.

OC Solivaria prináša návštevníkom nielen nové obchody, ale aj služby. Šesť nabíjacích staníc tzv. rýchlonabíjací nabíjací hub ponúka službu domácim ale aj návštevníkom prichádzajúcim do nášho mesta. OC Solivaria chce prispieť k udržiavaniu čistého a zdravého životného prostredia v Prešove a okolí.  Projekt rýchlonabíjacieho hubu k tejto snahe výrazne prispieva a pomáha vodičom elektromobilov naplno využívať ich potenciál.

Vodič má možnosť si vybrať z viacerých alternatív podľa parametrov svojho vozidla. K dispozícii sú konektory CHAdeMO (do 63 kW) a HP CCS (do 150 kW) a pri ostatných CCS (do 100 kW) a HP CCS (do 150 kW). Pre pohodlné pomalé nabíjanie je určené samostatné stanovište AC nabíjacích staníc so vlastnými parkovacími miestami. Použitie staníc je intuitívne a bezpečné. V prípade nedostupnosti stanice je k dispozícii nepretržitá technická podpora.

Rýchlonabíjacie DC stanice
Stanica 1
1x CHAdeMO 63 kW
1x High Power CCS 150 kW
Type 2 zásuvka, 22 KW
Stanica 2
1x High Power CCS 150 kW
1x CCS 100 kW
Type 2 zásuvka, 22 KW
Stanica 3
1x High Power CCS 150 kW
1x CCS 100 kW
Type 2 zásuvka, 22 KW
Stanica 4
1x High Power CCS 150 kW
1x CCS 100 kW
Type 2 zásuvka, 22 KW

Pomalé nabíjacie AC stanice
Dve stanovištia sú určené pre pomalšie nabíjanie striedavým prúdom s výkonom až do 22 kW, v závislosti od typu elektromobilu. Vhodné pre nabíjania s časom dlhším ako 2 hodiny.
- Možnosť nabíjať naraz dva elektromobily.
- Použitie staníc je intuitívne a bezpečné. V prípade nedostupnosti stanice je k dispozícii nepretržitá technická podpora.

Stanica 5,6
2x 22 kW Typ 2 zásuvka

Nabíjacie stanice Greenway Nabíjacie stanice Greenway

Dnes otvorené

od 9:00 do 20:00

Kompletné otváracie hodiny

kaviareň Patisserie Marcelle

otvorené od 9:00 do 20:00